Books and Journals

Recent Submissions

Now showing 1 - 5 of 5
  • ItemOpen Access
    Мұқағали – шырағым менің, шуағым менің
    (2016) Құрманбай, Гүлтас Сайынқызы
    Бұл жинаққа Назарбаев Университетінің профессоры Гүлтас Сайынқызының Мұқағали шығармашылығына арнап әр жылдарда жазған сценарийлері топтастырылған. Студенттерге және мектеп оқушыларына арнайы жазылған еңбектің тілі жеңіл, көркемдігі жоғары әрі жастардың эмоционалдық қабылдауына жеңіл. Кітап оқырман жүрегіне жол табатынына сенеміз.
  • ItemOpen Access
    Ей, Өмір, әкем кетіп қалды ғой... Сездің бе?
    (2013-02-19) Құрманбай, Гүлтас Сайынқызы
    Әкем Сайын Рахымбайұлы марқұмның рухына арнаймын.
    Бойтұмар
    ("Нұра-Астана" баспасы, 2014) Құрманбай, Гүлтас Сайынқызы
    Гүлтас Құрманбайдың «БОЙТҰМАР» кітабы қыз бала тәрбиесіне және бүлдіршіндер тәрбиесіне арналған. Жаңа түскен келіннің міндеттері, өзін-өзі ұстау әдебі туралы қарапайым тілмен жазылған педагог-ұстаздың ақыл-кеңестері отау тіккен жастар үшін өте пайдалы. Кітаптың екінші бөлімі «Жақсы мінез сабақтары» деп аталады. Кішкентай бүлдіршін кезінен сәбиді тәрбиелі болуға, өзін барлық ортада дұрыс ұстауға, дұрыс сөйлей білуге үйрету қажет. «Жақсы мінез сабақтары» дәл соған үйретеді.
  • ItemOpen Access
    Иә, ... біз осылай жазуды бастадық «Қазақ драма» курсы студенттерінің шығармашылық жұмыстары
    (Назарбаев университеті, 2013-12-26) Құрманбай, Гүлтас Сайынқызы
    2010 жыл. Назарбаев Университеті ашылып, алғашқы шәкірттерді қабылдады. Ол – Дайындық мектебі болып аталды. Аптасына сенбі күні ғана қазақ тілі болады. Сағынып көрісеміз. Назарбаев Университеті - Қазақстандағы оқу таза ағылшын тілінде жүретін халықаралық деңгейдегі нағыз заманауи оқу орны. Атағы бірінші күннен аспанға шығып тұр. Ендеше бұл универдің студенттері ең алдыңғы қатарлы болуға тиіс қой.
    Сөзтәрбие
    (Назарбаев университеті, 2011) Құрманбай, Гүлтас Сайынқызы
    Халқымыздың асыл мұрасы мақал-мәтелдерді сақтау, кейінгі ұрпаққа аманаттау – ұстаздың ғана емес, барша қауымның ата-бабалар алдындағы парызы. Автор бұл еңбегінде өзі дәріс беретін студенттерге, атап айтқанда, қазақ тілінен практикалық сабақта қолданып жүрген мақал-мәтелдерін және ол мақал-мәтелдерді өмірде қолдануға септігін тигізетін сұрақ-тапсырмаларды ұсынған. Еңбек мектеп оқушыларына, студенттерге, ұстаздар мен ата-аналарға, жалпы оқырман қауымға арналады.